Духовні пісні

Жодне богослужіння Православної Церкви, від коротенького молебня до святкової Божественної літургії, не обходиться без піснеспівів. Народ співає завжди: в радості та журбі, коли просить допомоги у Бога та дякує Йому за турботу, коли потребує відповіді на складні життєві питання і знаходить їх.

Телепрограма «Духовні пісні» дає можливість глядачам почути найкраще з репертуару Святої Церкви. У виконанні багатьох хорів лунають піснеспіви Великого посту і Страсної седмиці, Пасхи Христової і Світлої седмиці; красою та урочистістю вражають тропарі й кондаки, що співаються під час богослужінь з нагоди великих церковних свят: Різдва Христового, Богоявлення, Преображення Господнього, Успіня Пресвятої Богородиці тощо.

«Духовні пісні» дарують глядачам багато з того, що не лунає під час буденного, недільного чи святкового богослужіння, але посіло значне місце в серці кожного християнина. Йдеться про псалми, канти і гімни, які розповідають про євангельські та церковно-історичні події і покликані допомогти людині глибше замислитися над своїм життям.

Своєрідною студією для програми є Академічний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі — йому властиві прекрасна акустика та багатий вибір іконографічних настінних зображень. Ці розписи вдало доповнюють програму і допомагають телеглядачам зосередитися на подіях, про які йдеться у співах.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ. М. Лисенко, О. Клименко, Є. Хмара (камерна версія)

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

музика Миколи Лисенка

слова Олександра Кониського     (камерна версія)

солісти: Микола Лисенко Олександр Клименко

рояль Євген Хмара

звукорежисер Юрій Сидоренко

Над відео працювали:

режисер-постановник Ярослав Загреба

режисер Юлія Колосова

оператор-постановник Валерій Шрамко

оператори: Олег Зорін Андрій Грицан Іван Кричковський

асистент оператора Олег Малиновський

монтаж: Роман Тонов, Юлія Колосова

комп’ютерний дизайн: Ольга Гороховська Марія Садовська

Протоієрей Олександр Клименко "Чи знала, Діво, Ти?" (Mary, Did You Know?)

"Чи знала, Діво, Ти?" у виконанні о. Олександра Клименка автор слів – Mark Lowry переклад українською – Денис Лозинський, композитор – Buddy Greene, аранжування – Володимир Гризлов,

VGR-Studio знімальна група: режисер – Лариса Колосова, оператори – Валерій Шрамко, Іван Кричковський, асистент оператора – Валентин Колосов режисер монтажу – Владислав Скринецький, комп’ютерний дизайн – Ольга Гороховська продюсер – Катерина Дятлова.