Мовлення

Мовлення

Posted ср, 03/04/2020 - 13:02
By admin

Супутникове мовлення

Супутникове мовлення телеканалу «ГЛАС» 2018 року здійснює цілодобове супутникове телевізійне мовлення своїх програм через супутник «Астра-4А», який покриває країни Європи, країни Близького Сходу із загальною чисельністю населення близько 1,2 млрд осіб.
За даними досліджень компанії SES ASTRA AB, в Україні 2018 року технічно здійснювати супутниковий прийом пакета каналів, що транслюються через супутник «Астра-4А», до якого входить і телеканал «ГЛАС», можуть понад 2,7 млн домогосподарств через індивідуальні прийомні супутникові системи. Потенційна аудиторія становить понад 7,5 млн осіб.

Мовлення ТРК Глас
 

Кабельне мовлення

Кабельне цілодобове мовлення програм телеканалу «ГЛАС» станом на вересень 2018 року здійснюється в мережі понад 200 кабельних операторів та провайдерів програмних послуг України з потенційним охопленням населення понад 3 млн осіб у всіх регіонах України.

Інтернет-мовлення

Телеканал продовжує мовлення в інтернеті через сайт телекомпанії. Крім того, 2018 року ТРК активно просуває контент із використанням сучасних способів доставки. Зокрема, 2018 року здійснюється мовлення сигналу телевізійного каналу «ГЛАС» в Android через додаток «Ланет TV», створений київським провайдером програмної послуги ТОВ «Мережа Ланет». На сьогодні «Ланет TV» є найбільш завантажуваним українським додатком, що дозволяє в режимі онлайн переглядати телевізійні канали України. Аудиторія користувачів програми за даними Play Market становить понад 1 млн користувачів.
Посилання на сигнал телеканалу розміщуються в прошивках медіаплеєрів приставок AURA HD та MAG, і на сьогодні вже понад 200 000 українських домогосподарств використовують ці пристрої, щоб мати можливість переглядати телевізійні передачі через широкосмуговий доступ до інтернету.
ТРК «ГЛАС» також доступний у двох найпопулярніших онлайн-кінотеатрах України: Megogo та Divan TV.
Компанією активно опрацьовуються шляхи розширення аудиторії за рахунок використання сервісів YouТube.
У вересні 2018 року розпочато співпрацю з компанією Mediacast, яка просуває український контент на міжнародному рівні за технологією Smart TV. Компанія успішно працює на ринку США та Канади, де останнім часом спостерігається сплеск інтересу до контенту з України. У Mediacast понад 500 000 передплатників, переважно іммігрантів російськомовного середовища.

Мова мовлення

Телеканал «Глас» – двомовний. Окрім українського ефіру, виходимо також у російськомовній версії, що дозволяє розширити аудиторію і задовольнити потреби глядача, який живе за кордоном. Кожен користувач, якщо у нього встановлений TV тюнер, може обрати самостійно мову на пульті, або російську або українську. Якщо ж трансляція ведеться кабельним телебаченням, то потрібно звернуться до оператора, щодо мови трансляції.

Перспективи розширення мовлення

2018 року телекомпанії вдалося істотно розширити свою присутність у сфері цифрового та інтернет-мовлення. Телеканал затребуваний провайдерами програмних послуг, які використовують технології IPTV, OTT та онлайн-мовлення, що, безсумнівно, свідчить про інтерес із боку глядачів. Певне скорочення кількості кабельних ретрансляторів (у зв'язку з ситуацією на Сході та Півдні України) не вплинуло на кількість абонентів, які мають доступ до перегляду програм ТРК «ГЛАС», і повторює загальні тенденції на ринку кабельної ретрансляції, оскільки кількість невеликих провайдерів на ринку скорочується.

Для перегляду Online-трансляції та відеоархіву з пристроїв системи Android завантажте файл: ТРК Глас Онлайн