Новини

18.11.2019

кандидат медичних наук, Зурігат Що таке сечокам'яна хвороба? Яка їжа може викликати утворення каменів в організмі людини?

13.11.2019

новому випуску проекту «14+» - «Мультиплікація»Мультфільми більшість з нас сприймає як розвагу. Але, є такі мультиплікації, які не тільки захоплюючі, але й пізнавально-навчальні. Про те, які бувають навчальні мультики і як їх створюють, дивіться в новому випуску проекту «14+» - «Мультиплікація».

Не пропустіть проект "14+" в суботу, 16 листопада о 11:00 на телеканалі "Глас".

12.11.2019

 «Камо грядеши?» - «Сімейні кризи»Вінчання - це святе Таїнство, а сім'я - мала церква. Але, чи завжди виправдана в сім'ї жертовність? Де та межа, коли прояв смирення в сім'ї може нашкодити? Яка роль чоловіка, дружини, дітей в сім'ї? І чи є місце розлученню в православному світогляді? Про це ми будемо говорити в новій програмі «Камо грядеши?» - «Сімейні кризи».

10.11.2019

Блаженніший Митрополит ОнуфрійБлаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій наголосив, що Євангельська історія про зцілення Спасителем біснуватого (Лк. 8, 26-37) навчає нас тому, що «демони не мають сили, але іноді Бог попускає, щоб вони наблизилися до нас, аби ми, бачачи ту гидоту, самі не йшли до них».

06.11.2019

 Дивіться новий випуск проекту "Твори! Живи! Люби!" - "Ферментація і дегустація"Чай як напій був відомий дуже давно. У новому випуску проекту «Твори! Живи! Люби!» ми розповімо, хто відкрив світові чай і як правильно розкрити його властивості і аромати.

Не пропустіть проект "Твори! Живи! Люби!" - "Ферментація і дегустація" 9 листопада в суботу на телеканалі "Глас" о 19:00.

05.11.2019

Новий випуск проекту "Будьте здорові" - "Загальна урологія. Врач-уролог, кандидат медицинских наук, Зуригат С. А."З якими захворюваннями, симптомами приходять до лікаря уролога? Чи існує зв’язок між простатитом та аденомою? Як лікувати цистит?

03.11.2019

Новий випуск проекту "Громадянська позиція." - "Збереження лісу"Великий масштаб рубки лісів та збут деревини, розкрадання і контрабанда лісоматеріалів стали для України серйозною проблемою. Тож про український ліс та його долю ми поговоримо в новій програмі проекту «Громадянська позиція».

31.10.2019

ІларіонСобор Києво-Печерських святих – це передовсім сонм подвижників цієї обителі. Однак до Собору входять ті, хто ніколи не подвизався у Лаврі. 
Саме про такого – не-печерського Печерського подвижника - першого руського митрополита Київського Іларіона, дивіться у проекті «З історій про віру» - «Києво-Печерська Лавра. Патерик. Собор Києво-Печерських святих», частина 5 на телеканалі «Глас» в п'ятницю, 1 листопада о 20:30.

31.10.2019

Домашні фіточаї й аромотравиПрирода - це невичерпне джерело натхнення, сили, живої енергії і здоров'я. У новому випуску проекту "Твори! Живи! Люби!" наша знімальна група пропонує дізнатися багато цікавого про трави - як ними можна лікувати, декорувати, як їх використовувати в кулінарії, а ще, як вони дарують натхнення.

24.10.2019

Ландшафтний дизайнЛандшафтний дизайн - це мистецтво, яке охоплює три напрямки: архітектура, ботаніка і рослинництво а також, в ландшафтному дизайні використовуються відомості з історії та філософії. Як же створити ландшафтне мистецтво - рукотворний рай у себе на городі, де можна було б відпочити від суєти міста і насолодитися життям на лоні природи?