Вивчення псалмів Давида

Час, мов ріка. Спливає стрімко. Та води її глибокі. Хто в них пірнає – виносить безцінні скарби пізнання… Тож спробуймо разом зібрати ці щедроти, занурившись у скарбницю духовної мудрості – Псалтир.

У новому телесезоні телеканал «Глас» представить вашій увазі великий циклічний просвітницький проєкт «Вивчення псалмів Давида». У православній традиції тлумачення Псалтиря є вкрай важливим для глибокого розуміння текстів Святого Письма. Про це багато говорять священники у храмах, але у сучасному медіапросторі таких телепрограм для широкої глядацької аудиторії майже не існує. Тому учасниками проєкту стали виняткові спікери - знавці біблійної історії, які у формі бесіди, не з метою проповідництва, а з метою просвітництва, доступно і з точки зору свого життєвого досвіду і знань візьмуться за пояснення поворотних моментів у богослужбових текстах псалмів Давида.

Винятковість цього проєкту полягатиме не у новизні прочитання духовних текстів (тут спікери слідують за канонами і традиційними тлумаченнями), а у спробі виявлення потужної образної складової псалмів царя Давида, їх глибинного символізму і актуальності в будь-якому часовому проміжку, надто у сьогоденні. Прокладаючись на закон синергії, автори при створенні циклу спираються на багатство зображального та музичного контенту, аби сприйняття богослужбових символів проходило вдумливо і зосереджено, без суєтності і кліповості мислення.

         Хто наша аудиторія? Це викладачі, студенти, люди творчих професій, церковні парафії, священство, віряни, та й усі, хто живе повнотою церковного життя. Ефір телеканалу охоплює величезну аудиторію, тож цей телепроєкт однозначно знайде своїх поціновувачів. Приємного, а головне – вдумливого вам перегляду.