Спадщина

Програма «Спадщина» розповідає про різноманітні куточки нашої країни, пов’язані з життям і діяльністю визначних історичних постатей. Це може бути великий обласний центр або провінційне містечко, відомий навчальний заклад, монастир, а то й просто маленька дерев’яна церква…

Музейні колекції. Втрати та пошуки

У новому фільмі "Музейні колекції. Втрати та пошуки" ми розкажемо про найтрагічніший період у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків: про втрати та пошуки мистецьких зібрань. А ще ви дізнаєтесь справжні детективні історії з тривалими пошуками, складними перемовинами та інтригами, щодо повернення цих музейних експонатів в Україну.

Йордан - ріка життя

 Документальна стрічка «Йордан - ріка життя» розповідає про минуле та сьогодення найвідомішої біблійної річки. Участь Йордану в подіях Священної історії, значення в житті сучасних ізраїльтян, доля людей, що живуть на берегах цієї річки – всьому цьому присвячений фільм.

Людина на узбіччі війни

Цієї професії не вчать в університетах, вони не отримують зарплатню, а справа їх - важка і часом небезпечна. Та ці люди все одно збираються у групи: і літні й молоді, незалежно від роду занять та матеріального статусу. Беруть у руки щупи та лопати, озброюються картами і архівними документами та прямують туди, де глибоко під землею лежать сотні й тисячі солдатів. Безіменних, але не забутих... 

Телеканал «Глас» пропонує до вашої уваги фільм про тих, хто шукає, знаходить і повертає імена загиблих воїнів - "Людина на узбіччі війни".