Церква і суспільство

Життя в Церкві, до якого закликається кожна людина, є безперестанним служінням Богу і людям. До цього служіння закликається весь народ Божий. Члени тіла Христового, беручи участь у загальному служінні, виконують і свої особливі функції. У міру при зміні державного й суспільного життя, з'являються нові значущі для Церкви проблеми.

Про вічні цінності і політичні виклики, про канони і закони, освіту і просвіту, актуальні інтерв’ю та коментарі церковних ієрархів - все це і не тільки дивіться в новому щотижневому проекті телеканалу «Глас» - «Церква і суспільство», щонеділі о 21:00.

Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 205

Як православним правильно ставитись до Міжнародного жіночого дня - 8 березня? З якою метою і ким в Інтернеті створюється контент, який вбиває наших дітей? Часто говорять, що світу загрожує перенаселення, якщо така проблема дійсно існує – як Церква пояснить це в контексті задуму Творця? Чому жінок не пускають у вівтар і на гору Афон, адже це можна вважати прямою дискримінацією? Відповіді на ці та інші актуальні запитання телеглядачів, дізнавайтеся у новій програмі проекту «Церква і суспільство».

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 204

Зараз тривають підготовчі тижні перед Великим постом і їхнім своєрідним маркером є спів 136 псалма. Коли стикаєшся з його змістом – виникає маса запитань. Наприклад, там пропонується жорстоко знищити вавилонських немовлят. Про що, взагалі, йдеться, і до чого тут Великий піст? Тож, про труднощі перекладу і не тільки поговоримо з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, Керуючим справами Української Православної Церкви у новому випуску проекту «Церква і суспільство».

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 203

Знавці церковного уставу підтвердять, що днями на криласах храмів вперше цьогоріч відкрили «Пісну тріодь» - особливу книжку з піснеспівами Великого Посту. Власне, піст розпочнеться лише за три тижні, але ми маємо привід говорити про нього вже у новому випуску проекту «Церква і суспільство», оскільки підготовка до Великого Посту вже розпочалася. За традицією, спілкуватись будемо з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, Керуючим справами Української Православної Церкви.

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 202

Світ вже ніколи не стане таким, яким був до карантину. Навіть коли відкриють кордони і будуть зняті усі обмеження на пересування між країнами та континентами. А поки експерти пишуть прогнози на період після пандемії – звичайні люди залишаються в ізоляції. Чи може вона бути на користь? Про це поговоримо з Митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, Керуючим справами Української Православної Церкви.

Церква і суспільство, випуск 201

В Церкві є особлива категорія людей, яка завжди привертатиме особливу увагу. Мова йде про ченців. Але уявлення про їх життя часто складається з численних штампів та думок. Як змінилось чернецтво за роки свого існування і чим воно живе сьогодні, про це поговоримо у новому випуску проекту «Церква і суспільство».   

Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. 

Церква і суспільство, випуск 200

Як правильно читати Святе Письмо? Що про сучасну пандемію говориться в Апокаліпсисі? 

Відповіді на ці та інші актуальні запитання телеглядачів, дізнавайтеся у новій програмі проекту «Церква і суспільство».

Наш постійний гість – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Церква і суспільство, випуск 199

Богословське тлумачення та про традиції свята Хрещення Господнього дізнавайтеся у новій програмі проекту  «Церква і суспільство».   

Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. 

Церква і суспільство, випуск 198

Про традиції свята Різдва Христового дізнавайтеся у новій програмі проекту  «Церква і суспільство».   

Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. 

Церква і суспільство, випуск 197

Команда програми «Церква і суспільство» вітає глядачів з різдвяними святами! У новому випуску проекту "Церква і суспільство" ми залишимо офіційні теми і поговоримо про два свята: Новий рік та Різдво Христове. Спілкуватись будемо з Митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, Керуючим справами Української Православної Церкви.

Церква і суспільство, випуск 196

Спливають останні дні 2020 року. Для багатьох з нас він запам’ятається Пасхою вдома, онлайн-навчанням наших дітей та іншими наслідками карантину. А яким цей рік був для Української Православної Церкви? На цю тему поговоримо з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, Керуючим справами Української Православної Церкви.