Будьте здорові

Здоров'я – найцінніше, що є в нашому житті. Як сказав преподобний Макарій Оптинський: "Коли страждає плоть – страждає і душа". Як зберегти здоров’я і менше хворіти? Відповіді шукайте з лікарем-анестезіологом, cвященником Миколою Бойком у новому проекті "Будьте здорові!".

Будьте здорові! - Облітеруючий атеросклероз. Судинний хірург, флеболог Нагалюк Ю. В.

Чи атеросклероз це чоловіча хвороба? Лише жирна їжа підвищує холестерин? Чи судини можна почистити від бляшок? Діти теж страждають на атеросклероз?

Відповіді на ці та інші запитання про атеросклероз, дізнавайтесь у новому випуску проекту "Будьте здорові!" - "Облітеруючий атеросклероз".

У нас в гостях судинний хірург, флеболог Нагалюк Юлія Володимирівна.

Будьте здорові! Тромбози та тромбофлебіти. Судинний хірург, флеболог Нагалюк Ю. В.

Чи надмірна вага провокує тромбоз? Апітерапія ефективна при варикозі і тромбофлебіті? Чи тромбоз уражає лише великі судини? Пиво та шпинат - під забороною при тромбозі? ​​

Відповіді на ці та інші запитання про тромбози та тромбофлебіти, дізнавайтесь у новому випуску проекту "Будьте здорові!" - "Тромбози та тромбофлебіти".

У нас в гостях в гостях судинний хірург, флеболог Нагалюк Юлія Володимирівна.

Будьте здорові! Варикозна хвороба. Судинний хірург, флеболог Нагалюк Ю. В.

У новому випуску проекту "Будьте здорові! Варикозна хвороба" - ми поговоримо про варикозну хворобу.
Яка причина розширених вен? Варикозна хвороба уражає лише ноги? Чи п'явки та лікувальні грязі рятують від варикозу? З якого віку може розвинутися варикозна хвороба?Чи можна вилікувати варикоз народними методами?

У нас в гостях судинний хірург, флеболог Нагалюк Юлія Володимірівна.

Будьте здорові! - Серцеві захворювання. Лікар-кардіолог Яремчук О. П.

Як допомогти людині з болями в серці? Чи корисне для серця червоне вино? Біль у ділянці серця відрізняється у молодої людини у 20 років, і у 80 років? Як зрозуміти, що у людини інфаркт міокарда?

Відповіді на ці та інші запитання про серцеві захворювання, дізнавайтесь у новому випуску проекту "Будьте здорові!" - "Серцеві захворювання". 

У нас в гостях лікар-кардіолог Яремчук Олександр Петрович.

 

Будьте здорові! - Гіпертонія. Лікар-кардіолог Яремчук О. П.

Гіпертонія – основна причина серцевих хвороб та інсультів у всьому світі, якій можна запобігти. Неконтрольована гіпертонія здатна призвести до інфаркту, збільшення серця, серцевої недостатності, ниркової недостатності, сліпоти й когнітивних порушень.

Чи завжди підвищений артеріальний тиск означає, що це вже гіпертонічна хвороба? Дієта і здоровий сон рятують від високого тиску? Чому гіпертонічну хворобу називають німим убивцею? Якщо людина приймає препарати від тиску і тиск низький стає, що треба змінювати: препарат чи дозу?

Будьте здорові! - Проблеми тазостегнових суглобів. Лікар ортопед-травматолог Ейтутіс Ю. Г.

Тазостегновий суглоб  найпотужніший опорний суглоб в організмі, він несе на собі вагу всього тулуба людини. Які ж хвороби виникають при проблемах тазостегнових суглобів? Чи остеопороз розвивається безболісно? При артрозах слід якомога менше рухатися? Перелом шийки стегна – переважно жіноча проблема? ​​Відповіді на ці та інші запитання про хвороби тазостегнових суглобів, дізнавайтесь у новому випуску проекту "Будьте здорові!" - "Проблеми тазостегнових суглобів". 

Будьте здорові! - Біль у плечі. Лікар ортопед-травматолог Ейтутіс Ю. Г.

Чому багато людей мають проблему з плечовим суглобом? Якщо плече болить, то це артроз? Чи кожен четвертий скаржиться на біль у плечі? Якщо з'явився біль у плечі, чи слід негайно припинити заняття спортом? Лише рентгенографія може показати, чому болить плече?

 ​​Відповіді на ці та інші запитання про біль у плечі, дізнавайтесь у новому випуску проекту "Будьте здорові!" - "Біль у плечі". 

У нас в гостях лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук, Ейтутіс Юрій Георгійович.