Будьте здорові

Здоров'я – найцінніше, що є в нашому житті. Як сказав преподобний Макарій Оптинський: "Коли страждає плоть – страждає і душа". Як зберегти здоров’я і менше хворіти? Відповіді шукайте з лікарем-анестезіологом, cвященником Миколою Бойком у новому проекті "Будьте здорові!".

Будьте здорові! Медична реформа, частина 2. Сімейний лікар Бондаренко В.М.

Які аналізи можна зробити безкоштовно за новою медичною реформою? Чи роблять у поліклініці безкоштовні щеплення і наскільки вони якісні? Як працюють сімейні лікарі під час корона вірусу?

Відповіді на ці та інші запитання про медичну реформу дізнавайтесь у проекті "Будьте здорові!" - "Медична реформа", частина друга.

У нас в гостях сімейний лікар  Бондаренко Вікторія Миколаївна. 

Будьте здорові! Медична реформа. Сімейний лікар  Бондаренко В.М.

Медична реформа в Україні триває вже 2 роки. Відтак, якщо людина взагалі не підписала декларацію, чи отримає вона медичну допомогу? Чи має право лікар відмовити людині у підписанні декларації? Як, перебуваючи у відрядженні, отримати медичну допомогу? Якщо захворів сімейний лікар, або пішов у відпустку, до кого звертатися пацієнту?

Відповіді на ці та інші запитання про медичну реформу дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Медична реформа".

Будьте здорові! Здорові харчові звички. Лікар-дієтолог Жданович О. В.

Здоров’я – це стан фізичної, психічної та душевної гармонії людини, а також - її соціальна адаптованість. Основним фактором, що  формує здоров’я – є їжа. Відтак, як їжа впливає на наше здоров’я? Що таке «раціональне харчування»? Як правильно вибирати продукти, на що звертати увагу, перебуваючи в магазині чи на базарі? Чи існує ідеальний режим харчування?

Відповіді на ці та інші запитання про здорові харчові звички дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!".

Будьте здорові! - Схуднення, частина 2. Лікар-дієтолог Жданович О. В.

Які основні порушення харчування призводять до набору маси тіла? Яка дієта найбільш ефективна щодо схуднення? Чи потрібно виключати будь-який прийом їжі в нічний час?

Відтак, в наступному випуску програми проекту "Будьте здорові!" ми продовжимо  говорити про схуднення.

У нас в гостях лікар-дієтолог  Жданович Ольга Валеріївна. 

Будьте здорові! - Схуднення. лікар-дієтолог Жданович О. В.

У всі часи людина хотіла бути багатою, гарною та здоровою. Тож, які фактори впливають на розвиток зайвої ваги та ожиріння? До чого може призвести зайва вага? Які можуть бути помилки на етапі схуднення?

Відповіді на ці та інші запитання про схуднення дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Схуднення".

У нас в гостях лікар-дієтолог  Жданович Ольга Валеріївна. 

Будьте здорові! - Лікування безпліддя. Лікар-репродуктолог Зінченко В.М.

Чи не шкодять процедури штучного запліднення здоров’ю жінки? Горіхи стимулюють чоловічу потенцію? Яка вірогідність мати власних дітей у подружжя, після усиновлення ними дитини?

Відповіді на ці та інші запитання про лікування безпліддя дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Лікування безпліддя".

У нас в гостях лікар-репродуктолог, ембріолог, генетик, заслужений лікар України Зінченко Віктор Михайлович. 

Будьте здорові! - Причини безпліддя, частина 2. Лікар-репродуктолог Зінченко В.М.

Безпліддя це – проблема жінок старшого віку? Чи може бути емоційне безпліддя у жінки? На безпліддя страждають лише ті люди, у яких раніше не було дітей? Чи безпліддя часто є наслідком хвороб, що передаються статевим шляхом? Спеціальна дієта може допомогти завагітніти?

Відповіді на ці та інші запитання про причини безпліддя дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Причини безпліддя", частина 2.

Будьте здорові! - Причини безпліддя. Лікар-репродуктолог Зінченко В.М.

Безпліддя це – проблема жінок старшого віку? Чи може бути емоційне безпліддя у жінки? На безпліддя страждають лише ті люди, у яких раніше не було дітей? Чи безпліддя часто є наслідком хвороб, що передаються статевим шляхом? Спеціальна дієта може допомогти завагітніти?

Відповіді на ці та інші запитання про причини безпліддя дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Причини безпліддя".

У нас в гостях лікар-репродуктолог, ембріолог, генетик, заслужений лікар України Зінченко Віктор Михайлович.

"БУДЬТЕ ЗДОРОВІ" - "СПОЖИВАННЯ ВОДИ"

Чи бувають калорійними напої? Обід починати з пиття води - це правильно? Чи відвідування лазні та сауни сприяє схудненню? Пити через соломинку – шкідливо? 

Відповіді на ці та інші запитання про cпоживання води дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Споживання води".

У нас в гостях лікар-гастроентеролог, дієтолог Бутько Інна Сергіївна. 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВЖИВАННЯ ЇЖІ

Коли необхідно вживати їжу? Що краще потрібно вживати для схуднення? Чи є корисними страви, приготовлені в мікрохвильовій печі? Яка різниця між йодованою та  звичайною сіллю?

Відповіді на ці та інші запитання про вживання їжі дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові!" - "Вживання їжі".

У нас в гостях лікар-гастроентеролог, дієтолог Бутько Інна Сергіївна.