Твори! Живи! Люби!

Це проект для активних, допитливих, охочих до творчості і пізнавання молодих людей і цілих родин. Ви саме такі? Нудні рутинні ранки й вечори – це не про вашу хату? То вам прямісінько до нас! Чи пак, ні, – це радше нам до вас: за позитивом, вміннями і досвідом, адже творити може кожен!
«Твори! Живи! Люби!» - це не тільки назва нашої програми, а і її беззаперечне гасло, тож сумно не буде нікому Приєднуйтеся!

Твори! Живи! Люби! – Дерев’яні іграшки

Чи знаєте ви, якими іграшками бавилися діти у давнину? Звичайно ж, дерев’яними! Півники, коники, ведмеді, пташечки… Кожен майстер різьбив свого улюбленого персонажа, та й дітей тримати ніж привчали змалку. А коники-гойдалки – це мрія кожного маленького принца та принцеси! Усі ці чудові речі, немов «по щучому велінню» виходять з-під рук прекрасного різьбяра Олександра Коняєва. Про них він нам і розкаже у випуску "Твори! Живи! Люби!" – "Дерев’яні іграшки".

Твори. Живи. Люби. - Різьблені меблі

Про таких людей кажуть «майстер на всі руки». А наш новий герой Олександр Коняєв не просто вправний майстер – він ВІРТУОЗ у своїй справі! За тим, як він вправляється із деревиною, можна спостерігати безкінечно. Чим ми і скористалися! У його домі, до речі, збудованому власноруч, дерев’яні речі з’являються якось самі собою, ніби у казці. Це і мала скульптура, і композиції, і ексклюзивні меблі, і навіть паркет! А що уже казати про різьблені сходи та перила? Ми вас зацікавили?

Твори! Живи! Люби! - Аксесуари ручної роботи

Аксесуари, одяг, художній текстиль, предмети декору. В усі віки усе це різноманіття рясно оздоблювалося художньою вишивкою. Скільки технік вишивки існує, яка найдавніша? Дати відповідь на це питання не так вже і просто… Але можливо! Це ми й спробували зробити у новому випуску проєкту "Твори! Живи! Люби!", Майстриня художньої вишивки Оксана Нестеренко охоче погодилася розкрити ведучій деякі тонкощі у створенні жіночих аксесуарів. І навіть навчила вишивати… гачком!

Твори! Живи! Люби! - Вуличні скульптури

Творити, жити і любити – що може бути краще для людини? І ведучі проєкту «Твори. Живи. Люби» у цьому іще не зайвий раз переконалися. А все завдяки прогулянкам по Києву і його вуличним скульптурам! Бо де б іще ви могли отак запросто приміряти черевики 92-го розміру? Навчитися тримати рівновагу у маленької канатоходки на сталевому дроті? Та й самим долучитися до створення нового, величного арт-об’єкту у майстерні знаних скульпторів? 

Твори! Живи! Люби! - Мурали і стріт-арт

Чи правда ж наше улюблене місто справді надихає на творчість? Старовинна архітектура Києва, його парки, сквери, музеї, храми, театри... Ми щодня ходимо такими цікавими вулицями, де жило і творило безліч талановитих людей! Тож наші ведучі й собі вирішили прогулятися й пригледіли безліч принадливих арт-об’єктів! А чи от знаєте ви, що лише у Києві є єдиний в Україні мурал на релігійну тематику? А от дівчата такий відшукали та ще й із його творцями познайомилися. Тож чекайте новий випуск проекту "Твори! Живи! Люби!" - "Мурали і стріт-арт".

Твори! Живи! Люби! - Майстер вуличних вистав

Різдвяні свята тривають. Час веселощів, радості, сміху! І звісно театралізованих вистав! Та чи знаєте ви, що перші лялькові театри зародилися в Італії у XVI сторіччі? А першими ляльководами були вуличні артисти? Ми теж зустріли такого майстра! І де би думали – у Житомирі! Тож запрошуємо і вас долучитися до неймовірного лялькового дійства із майстром вуличних вистав Сергієм Соловйовим на телеканалі «Глас» -  "Твори! Живи! Люби! Майстер вуличних вистав".

Твори! Живи! Люби! - Як ми це робимо

Ледь чи не у кожній програмі ми запитуваємо вас, чим надихаєтеся, що творите, як це у вас виходить. Тепер, мабуть, надійшла черга розказати ЯК Це РОБИМО МИ! Тож запрошуємо вас за лаштунки, просто на знімальний майданчик нашого проєкту про креативних, творчих, життєлюбних і непередбачуваних!

Твори! Живи! Люби! - Лижоролери

У розпал літа наша телекоманда вирішила стати на колеса! Ведучі осідлали своїх вело-друзів і гайда парками міста! А добряче розім’явшись, дівчата збагнули, що вже готові до опанування зовсім нового, молодого виду спорту, який швидко набирає популярності і підходить для усіх. Та й назва у нього доволі незвичайна – це лижоролери!

Тож, не пропустіть -  "Твори! Живи! Люби! Лижоролери"

Твори! Живи! Люби! - Літні види спорту

Легкий хід човна, подих вітру в обличчя, всі м’язи працюють. Це водночас приємно і корисно для здоров’я. Про що ми? Нізащо не здогадаєтеся!.. Про академічне веслування! Де Маша і Таня опановували цей водний вид спорту – дізнавайтеся у новому випуску проекту "Твори! Живи! Люби!" - "Літні види спорту".

Твори! Живи! Люби! - Домашній урожай

Жнива жнивами, але й у кожному господарстві на селі також кипить робота. Саме триває сезон домашніх заготовок. Тож наша ведуча Таня вирішила поцікавитися, а які ж рецепти є у місцевих господинь? От наприклад солоних огірочків, взимку як знахідка буде! Занотовуйте і ви собі! Маша ж тим часом познайомилася з історією села Дрозди, природа тут дивовижна!

Відтак, дивіться проект "Твори! Живи! Люби!" - "Домашній урожай".