Твори! Живи! Люби!

Це проект для активних, допитливих, охочих до творчості і пізнавання молодих людей і цілих родин. Ви саме такі? Нудні рутинні ранки й вечори – це не про вашу хату? То вам прямісінько до нас! Чи пак, ні, – це радше нам до вас: за позитивом, вміннями і досвідом, адже творити може кожен!
«Твори! Живи! Люби!» - це не тільки назва нашої програми, а і її беззаперечне гасло, тож сумно не буде нікому Приєднуйтеся!

Твори! Живи! Люби! - Фотоілюзії

Сучасні телефони дають багато можливостей не тільки для зв’язку, а й наприклад, зробити миттєві фото. Це зручно, швидко, але ж далеко від ідеальної фотосесії… Часом світлини виходять одноманітними та й локації якісь неяскраві, ніби їм не вистачає професійного погляду… Тож наші невгамовні ведучі вирушили опановувати мистецтво фотографії! Але спершу завітали в один цікавезний музей, де фото можна робити скільки хочеш і як хочеш! Не пропустіть і ви такої нагоди у новому випуску проекту "Твори! Живи! Люби!" - ""Фотоілюзії". 

Твори! Живи! Люби! - Ювелірне мистецтво

Об’ємно-просторові композиції, панно, скульптури, прикраси, арт-об’єкти й ужиткові речі… Здається, чарівні руки цих майстрів здатні будь-який матеріал перетворити на мистецтво. Та найбільше їх досягнення – це поєднати непоєднуване, сполучити несполучуване… Ми продовжуємо долучатися до творчості двох надзвичайно самобутніх митців. Наша ведуча спробує опанувати ювелірні техніки Володимира Балибердіна і долучиться до створення інтер’єрних прикрас від Галини Дюговської.

Твори! Живи! Люби! - Інтер’єрні прикраси

Об’ємно-просторові композиції, панно, скульптури, прикраси, арт-об’єкти й ужиткові речі… Здається, чарівні руки цих майстрів здатні будь-який матеріал перетворити на мистецтво. Та найбільше їх досягнення – це поєднати непоєднуване, сполучити несполучуване… Цього разу нашому проєкту поталанило долучитися до творчості двох надзвичайно самобутніх митців. Наша ведуча спробує опанувати ювелірні техніки Володимира Балибердіна і долучиться до створення інтер’єрних прикрас від Галини Дюговської.

 

Твори! Живи! Люби! - Художній текстиль: батик

Поняття «художній текстиль» вміщає у себе багато технік. Це і килими та гобелени, які вчилася ткати Маша у першій частині випуску. І вишивка, і клаптикове шиття. Та найбільше нашій ведучій Тані припала до душі техніка гарячого батику. Тож у продовженні програми вона пізнаватиме це дивовижне мистецтво разом із талановитою майстринею Наталею Шемякіною. Таку авторську річ захоче мати кожен! 

Твори! Живи! Люби! - Художній текстиль: килими і гобелени

Високий інтерес до ручної праці нині заполонив світ. Ми хочемо купувати фермерські продукти, пити крафтову каву, обирати меблі та декор ручної роботи. Адже ніщо не зрівняється з річчю, в яку людина вклала свою працю, тепло рук і унікальний зміст. Тож у першій частині випуску ви побачите, як Маша килими ткала і чи вправною ткалею стала? А також як старовинне ткацьке ремесло виросло до рангу народно-прикладного мистецтва?

Твори! Живи! Люби! Озвучування і дубляж фільмів, частина 2 - Робота голосом

Де навчають майбутніх дикторів і телеведучих? Як правильно поставити голос і скільки годин на добу він має відпочивати? Хто такий славнозвісний Доктор Звук і чому його так називають? І чи складно опанувати мистецтво звукоімітації? Про все це – у другій частині випуску нашого телепроєкту  "Твори! Живи! Люби! Озвучування і дубляж фільмів" - "Робота голосом"

Твори! Живи! Люби! - Озвучування і дубляж фільмів

А чи мріяли ви коли-небудь потрапити на студію звукозапису і побачити, як працюють над новими кінострічками? Дубляж і переозвучування діалогів, синхронні шуми, звукові ефекти, запис саундтреків… Як усе це відбувається, ВЖИВУ МАЛО ХТО БАЧИВ! І нині завдяки нашому телепроекту – ви маєте таку ексклюзивну нагоду! Дивіться першу частину випуску проекту "Твори! Живи! Люби!" - "Озвучування і дубляж фільмів".

"ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ!" - "ОСІННІЙ УРОЖАЙ: ЯБЛУКА"

На закупи до магазинів ми ходимо усі. Нині фермерська продукція скрізь користується великим попитом. Адже цікаво знати, хто виростив ці овочі і фрукти, на яких полях і за якою технологією. І виявляється їхати далеко не треба. Нашу столицю звідусіль оточують різні господарства: аграрні, фермерські, садові. ЗЕМЛЯ ТУТ ДУЖЕ РОДЮЧА. У другій частині випуску про урожай наші ведучі завітали до одного з них… по яблука!

ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - ОСІННІЙ УРОЖАЙ: ВИНОГРАД

Усі знають про виноградники півдня України та Закарпаття, і мало хто чув про… виноградники Київщини. Тож наша програма вирішила розвінчати міф про те, що виноградні грона можуть зріти лише поближче до сонця. Щедрі врожаї можна виростити і неподалік Києва. Не вірите на слово – тоді дивіться самі у першій частині випуску проекту "Твори! Живи! Люби!" - "Осінній урожай: виноград".

ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - МОДА І СТИЛЬ. АКСЕСУАРИ

Шафа повна, а вдягнути нічого… Ця ситуація знайома чи не кожній жінці. Навіть королеви від цього не застраховані. Порятунком від такого конфузу завжди можуть стати… елегантні аксесуари. Незамінні помічники затятим модницям. Тож у другій частині випуску – про використання аксесуарів та їх роль у довершенні стильного образу. Беріть на замітку!