14+

"14+" - У дитинстві ми міцно тримаємося за батьківську руку. Широко розплющеними очима дивимось на цей широкий світ. Розглядаємо, вивчаємо, всотуємо. Та настає пора, коли потрібно відпустити цю надійну долоню. Час робити власні самостійні кроки. Підлітковий вік – це роки, коли світ розкривається перед нами тисячами доріг і можливостей. Чим живе сучасна молодь? Чим цікавляться й що обирають ті, кому зараз «-надцять»?

 Повірте, справ у сучасних юнаків і дівчат стільки, що тільки й встигай доганяти їх із камерою! Про це у нашому новому підлітково-молодіжний проекті «14+».

14+ - Художня гімнастика

А ти знав, що булава – це лише зброя та символ влади гетьмана, а й інструмент, який використовують художні гімнастки під час своїх виступів? До слова, гімнастки таке з тими булавами виробляють, що гетьманам і не снилось! Хочеш побачити? Вмикай проект "14+" і дізнаєшся, чи можна стати гімнастом у дорослому віці, чи беруть у цей спорт хлопців та чи правда, що художня гімнастика простіша за спортивну.

14+ - Чирлідінг

14+ - Маркетингові дослідження

 

Поки ви з певним роздратуванням чекаєте, коли вже по телевізору почнеться ваш улюблений серіал, рекламісти, аналітики та найбільші корпорації світу розпочинають боротьбу за вашу увагу. Вам здається, що уся реклама безглузда та не змусить вас нічого купити? Програма "14+" вже готова вас переконати: компанії вивчають своїх потенційних споживачів. Про все це ми поговорили Ольгою Козловою, спеціалістом з маркетингових досліджень медіагрупи "StarLightMedia".

14+ - Професії майбутнього

Зізнаємося! Цю передачу ми зняли й відклали. На потім. Бо ж вона про майбутнє, а тут хоча б із теперішнім розібратися. Ще є час, подумали ми. Але тут така штука: виявляється, до майбутнього бажано готуватися ще вчора, бо воно настає вже сьогодні. Особливо, якщо мова про освітні тренди та професії. Задумайтесь, до 30-го року зникне 53 професії і з'явиться 186. Треба встигнути перепрофілюватися. Архітектор інтернету речей, дизайнер аватарів, кібердвірник, менеджер, гід космотуризму, сіті-фермер – вибір є. А які ще затребувані професії майбутнього?

14+ - Філософія

Що ми знаємо про філософію? Напевно, це якась стародавня наука для сивочолих мужів? А що як не стародавня, не для сивочолих, а може і не для мужів. Надія Адаменко, гостя нового випуску "14+" ставить під сумнів навіть те, що філософія — це саме наука. До того ж, вона вважає що саме за філософами майбутнє, а серед них знайдеться місце і дітям, адже Надія практикує методику "Філософія для дітей". 

14+ - Дистанційне навчання

Відгадайте, що то є? Батькам нервів додає. А як діти? Діти – норм, у них буде довший сон. З ліжка – прямо на урок зве будильник, не дзвінок. Якщо хочеш – подрімай, сам учись і сам складай. Не вгадали? То вам двійка. Це все зветься дистанційка. 
Якщо у вас, як у цій загадці, то ви просто не знаєте «Дистанційки». Тієї, від відео яких не відірветеся. Чи то історії, чи то біологія, чи то мистецтво з літературою, чи то медицина – не задрімаєте. 

14+ - Команда порятунку тварин

У нас в гостях улюблениця котиків, песиків, їжачків, ворон та кажанів міста Києва, справжня рятувальниця Kyiv Animal Rescue Group Тетяна!
Людина величезної душі, цілковито відданої тваринам. 
Про щоденні непрості, а інколи кумедні рятувальні операції,
про "собаку на дереві", маїсового полоза в автомобілі, кажанів у холодильнику, лося на Оболоні - дивіться у новому випуску телепрограми "14+"

Різдвяний випуск проекту 14+

14+ - Медіаграмотність

Зайшов у дім – гайда мити руки. Зайшов в інтернет – те саме, не нехтуємо правилами гігієни. Інфогігієни. Звісно, «мийні» засоби тут інші, але суть незмінна – боремося з вірусами, фейками-бактеріями, хвороботворними флешмобами й тестами, очищаємо інформаційний простір від бруду із сайтів-сміттярок. Усе задля того, щоб вберегти «здоров'я» своїх гаджетів та не втратити персональні дані. Як, спитаєте, це робити? Інструктує Оксана Мороз, засновниця ініціативи «Як не стати овочем», авторка книжок-бестселерів та освітніх курсів із медіаграмотності.

14+ - Якість повітря

Уяви: далеке майбутнє… Маленькі роботи досліджують нашу планету і попереджають кожного землянина про потенційну небезпеку навколишнього середовища. А що, коли це не майбутнє, а сьогодення? Не віриш? Тоді дивись проект «14+» і дізнаєшся, як моніторити якість повітря у себе за вікном та що зможеш зробити саме ти, аби врятувати планету від екологічної катастрофи!