14+

"14+" - У дитинстві ми міцно тримаємося за батьківську руку. Широко розплющеними очима дивимось на цей широкий світ. Розглядаємо, вивчаємо, всотуємо. Та настає пора, коли потрібно відпустити цю надійну долоню. Час робити власні самостійні кроки. Підлітковий вік – це роки, коли світ розкривається перед нами тисячами доріг і можливостей. Чим живе сучасна молодь? Чим цікавляться й що обирають ті, кому зараз «-надцять»?

 Повірте, справ у сучасних юнаків і дівчат стільки, що тільки й встигай доганяти їх із камерою! Про це у нашому новому підлітково-молодіжний проекті «14+».

14+ - Зачіски

Жінці, щоб почати нове життя, достатньо буває змінити зачіску. Нова зачіска – нові відчуття – нова ТИ. А от стиліст зачісок краще все ж перевірений.

У новому випуску програми «14+» - "Зачіски" ми поспілкуємося з двома просто-таки феями зачісок. Дівчата, а також хлопці, тримайтеся – буде красиво, стильно, фантазійно! Трохи з французьким шармом, трохи з африканським темпераментом.

14+ - Психологічний

Як підлітку отримати доступну і швидку психологічну допомогу в будь-який час доби?

Поки що команда професійних психотерапевтів допомагає штучному інтелекту. Проте вже невдовзі він стане повністю самостійним. Унікальний український чат-бот активно рятує людей по всьому світу від тривожних і депресивних станів.

14+ - Рок-бал

Співаєте в душі і не знаєте, чи могли б ваші пісні збирати не лише обурення сусідів, а й стадіони фанатів? А що, коли це – талант? Мабуть, вам казали, що для того, щоб стати зіркою шоу бізнесу, потрібно знайти хорошого продюсера? Олег Скрипка заперечує! Лідер гурту «Воплі Відоплясова» розкаже вам, як стати самому собі продюсером та написати такі пісні, які співатиме вся Україна!

Не пропустіть ексклюзивне інтерв’ю лише у проекті "14+" - "Рок-бал".

14+ - ГОЛОС ЗА КАДРОМ

Вас закликає дивитися «14+» сам Гомер Сімпсон. Не вірите? «Нам не вірять, і не треба! Ходімо звідси!» − так би відказали кіт Базиліо та лисиця Аліса голосами нашої ведучої Єви та нашого гостя Євгена Малухи. А Буратіно голосом нашого Тимура дорікнув би їм: «Та чекайте! Подумати навіть не дають!» 
Тож думайте, любі глядачі, думайте. Але недовго. Бо вже в суботу, 15 серпня, об 11:00 продовження розмови з актором, диктором та режисером дубляжу Євгеном Малухою. І не кажіть, що ми вас не попереджали. 

14+ - Дубляж

Чи перевтілюється актор дубляжу в героя, якого дублює, чи це просто робота голосом? Які потрібні акторські здібності під час озвучування? Як вдається одному актору говорити різними голосами в одному фільмі чи мультику?

Відповіді на ці та інші запитання про дубляж кінопродукції, дізнавайтеся у новому випуску проекту «14+» - «Дубляж»

Гість нашої студії - Євген Малуха, диктор, актор, режисер дубляжу.

14+ - Цікава інформатика

А чи знали ви, що близько 40 років тому на популярному нині факультеті інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) у КПІ навчалися переважно дівчата? Вони становили навіть не половину, а 80% студентів! І що жінки у програмуванні можуть бути успішнішими за чоловіків?

В гостях програми "14+" - Людмила Булигіна, досвідчена викладачка, яка стверджує: «У програмуванні – усе дуже легко!» і «Навчити можна – будь-кого!». Вона знає, як зацікавити першачків і як пояснити основи пенсіонерам. Її учні – переможці міжнародних конкурсів.

14+ - Юні винахідники

Усі ми в курсі пригод корабля Crew Dragon компанії Ілона Маска SpaceX. А чи всі ми знаємо, що програмне забезпечення для нього, зокрема, писав уродженець Житомирщини Олексій Пахунов?

Одиниці (а то й немає таких) не дивилися «Титаніка», «Гаррі Поттера» чи «Зіркові війни». І також одиниці знають, що їх знімали операторськими кранами винахідництва Анатолія Кокуша, власника київської компанії «Фільмотехнік». І що за це він здобув два технічні «Оскари». 

14 - БОЙОВИЙ ГОПАК

Досі думаєте, що гопак – це лише український народний танок? А що, коли ми вам розкажемо, що це традиційне українське бойове мистецтво? Робіть ставки: хто переможе – випускник першого рівня з бойового гопаку чи володар чорного поясу з карате? Запевняємо – ви будете вражені!

Як тренуватись так, аби ворог думав, що ти лише танцюєш? Як шаровари та пояс допомагають у бою? Чи варто володіти бойовим мистецтвом жінці та чи правда, що ті, хто володіють цим бойовим мистецтвом на вищому рівні можуть проходити крізь стіни?

14+ - Косметолог

«Скоро важлива зустріч, а обличчя знову не ідеальне?» Так зазвичай починаються реклами засобів для проблемної шкіри. Але є проблема - ці засоби дуже часто не допомагають. Хочеш розібратись, чому так та як насправді допомогти своїй шкірі раз і назавжди? Гість наступного випуску проекту «14+» - лікар косметолог.

Чи можна приготувати цілющу маску вдома з простих компонентів, як правильно очищувати шкіру та як відрізнити хорошого косметолога від шарлатана? Все, що ви хотіли знати про шкіру свого обличчя та соромились запитати.

14+ - Сурдоперекладач

Чи можна зробити комфортним спілкування з людиною, яка нічого не чує? Які особливості сурдоперекладу церковного богослужіння та богословської термінології?

На ці та інші запитання відповість гостя чергового випуску телепрограми «14+» - сурдоперекладач телеканалу «Глас» Катерина Дятлова.