14+

"14+" - У дитинстві ми міцно тримаємося за батьківську руку. Широко розплющеними очима дивимось на цей широкий світ. Розглядаємо, вивчаємо, всотуємо. Та настає пора, коли потрібно відпустити цю надійну долоню. Час робити власні самостійні кроки. Підлітковий вік – це роки, коли світ розкривається перед нами тисячами доріг і можливостей. Чим живе сучасна молодь? Чим цікавляться й що обирають ті, кому зараз «-надцять»?

 Повірте, справ у сучасних юнаків і дівчат стільки, що тільки й встигай доганяти їх із камерою! Про це у нашому новому підлітково-молодіжний проекті «14+».

14+ - Дистанційне навчання

Відгадайте, що то є? Батькам нервів додає. А як діти? Діти – норм, у них буде довший сон. З ліжка – прямо на урок зве будильник, не дзвінок. Якщо хочеш – подрімай, сам учись і сам складай. Не вгадали? То вам двійка. Це все зветься дистанційка. 
Якщо у вас, як у цій загадці, то ви просто не знаєте «Дистанційки». Тієї, від відео яких не відірветеся. Чи то історії, чи то біологія, чи то мистецтво з літературою, чи то медицина – не задрімаєте. 

14+ - Команда порятунку тварин

У нас в гостях улюблениця котиків, песиків, їжачків, ворон та кажанів міста Києва, справжня рятувальниця Kyiv Animal Rescue Group Тетяна!
Людина величезної душі, цілковито відданої тваринам. 
Про щоденні непрості, а інколи кумедні рятувальні операції,
про "собаку на дереві", маїсового полоза в автомобілі, кажанів у холодильнику, лося на Оболоні - дивіться у новому випуску телепрограми "14+"

14+ - Медіаграмотність

Зайшов у дім – гайда мити руки. Зайшов в інтернет – те саме, не нехтуємо правилами гігієни. Інфогігієни. Звісно, «мийні» засоби тут інші, але суть незмінна – боремося з вірусами, фейками-бактеріями, хвороботворними флешмобами й тестами, очищаємо інформаційний простір від бруду із сайтів-сміттярок. Усе задля того, щоб вберегти «здоров'я» своїх гаджетів та не втратити персональні дані. Як, спитаєте, це робити? Інструктує Оксана Мороз, засновниця ініціативи «Як не стати овочем», авторка книжок-бестселерів та освітніх курсів із медіаграмотності.

14+ - Якість повітря

Уяви: далеке майбутнє… Маленькі роботи досліджують нашу планету і попереджають кожного землянина про потенційну небезпеку навколишнього середовища. А що, коли це не майбутнє, а сьогодення? Не віриш? Тоді дивись проект «14+» і дізнаєшся, як моніторити якість повітря у себе за вікном та що зможеш зробити саме ти, аби врятувати планету від екологічної катастрофи!
 

14+ - Режисер Тихомиров

Світ театру та кіно здається ідеальним, красивим, вишуканим. Але чи насправід це так? Найкраще про це може розповісти тільки професійний та досвідчений актор та режисер. Вже цієї суботи він завітає в гості до програми "14+". Будемо говорити з Анатолієм Тихомировим про український театр та кіно, про життя, відомих колег та нову, неймовірну виставу "Троє Поросят".

14+ - Православні скаути

З якого віку беруть у скаути? А що скаути вміють? Чим це прикрашена їхня форма? За які такі заслуги юні шукачі пригод отримують нашивки і значки? Усе, що ви хотіли дізнатися про православних скаутів, але досі не спитали, - у черговому випуску "14+" - "Православні скаути".

14+ - Парфумерія

А як ви вирішуєте, який парфум вдягнути сьогодні? Так, саме вдягнути. І так, є різниця залежно від того, куди ви збираєтеся, який маєте характер, настрій, може, навіть колір волосся. 

Парфумерія - це цілий світ зі своїми законами, правилами, секретами. Добре, що Євгенія Забалухіна знову радо стане нашим гідом і розповість глядачам «14+» про найпопулярніші, найцікавіші та найдивніші запахи, з якими їй доводилося зустрічатися. Тож розмову про аромати, а тепер вже й про парфуми продовжимо у випуску програми "14+" - "Парфумерія".

14+ - Запахи

Ми всі чудово знаємо, що одні з найкращих «нюхачів» — собаки. Але нюх — це не тільки їхня прерогатива. Про те, як різні створіння сприймають запахи, з чого ці самі запахи складаються і, нарешті, про те, що означають вони для нас - людей, ведучі програми "14+" поговорили з Євгенією Забалухіною, аромастилістом, спеціалістом з впливу запахів на людей. То як же аромати на нас впливають? Про це і не тільки дізнавайтеся у новому випуску програми "14+" - "Запахи"!

14+ - Профілактика залежностей

Що таке залежності? Які з них справді шкідливі? Як вчасно відчути небезпеку і допомогти собі та друзям повернутися до повноцінного й щасливого життя? А чи можна взагалі вилікувати залежність? На таку важливу для підлітків тему бесідуємо у студії зі священником та психотерапевтом Тарасом Марченком.