14+

"14+" - У дитинстві ми міцно тримаємося за батьківську руку. Широко розплющеними очима дивимось на цей широкий світ. Розглядаємо, вивчаємо, всотуємо. Та настає пора, коли потрібно відпустити цю надійну долоню. Час робити власні самостійні кроки. Підлітковий вік – це роки, коли світ розкривається перед нами тисячами доріг і можливостей. Чим живе сучасна молодь? Чим цікавляться й що обирають ті, кому зараз «-надцять»?

 Повірте, справ у сучасних юнаків і дівчат стільки, що тільки й встигай доганяти їх із камерою! Про це у нашому новому підлітково-молодіжний проекті «14+».

14+ - Малий бізнес

Як виростити найкориснішу пирогову начинку? Навіщо у теплицях будувати нірки для ласок і приручати сонечок? Та що спільного між органічною картоплею та сумочками з коркового дерева? Про все це і не тільки дивіться на телеканалі "Глас" у новому випуску проекту "14+" - "Малий бізнес".

14+ - Композитор Степурко

Класична музика залишилася у далекому минулому? Як би не так. Програма «14+» з'ясовувала, хто такий справжній композитор, куди поділися українські таланти та звідки береться натхнення разом з Віктором Степурко. Видатний український композитор і викладач розповідає про шлях української класичної музики і про композиторство на власному прикладі. Саме час дізнатися, чи можливо народитися генієм та звідки беруться справжні шедеври. Тож долучайтеся до нашої бесіди на телеканалі «Глас». 

14+ - Кулінарний

Гордон Рамзі, мабуть, найвідоміший шеф-кухар у світі, автор проекту «Майстер-шеф», виявляється, не мріяв про кухню з дитинства. Він любив футбол. Але отримав травму – і все, грати не зміг.

У нашого гостя кулінарія, звісно, не єдине захоплення, але найсильніше. І багато часу, щоб зрозуміти це, йому не знадобилося. У 15 він вже заробляв непогані, як для кишенькових, гроші. І після уроків біг у магазин за продуктами для своїх кондитерських експериментів.

14+ - Різдвяні подорожі

Для когось Різдво Христове - це канікули і можливість покататись на лижах, для когось – це можливість відпочити у теплих краях. А хтось обирає шлях, який допомагає краще зрозуміти суть цього свята. Адже не варто забувати, що Різдво Христове – це насамперед згадка про народження Сина Божого. І коли, як не в цей час, відвідати історичне місце, де у яслах народився крихітний Іісус?

14+ - Ілля Кваша

Кажуть, що водні види спорту найбезпечніші і найменш травматичні. У Іллі Кваші є своя думка з цього приводу і свій багатий досвід. Про це та багато іншого він розказав в інтерв'ю "14+". 

Не пропустіть продовження інтерв'ю з призером Олімпійських ігор у Пекіні 2008 р. - Іллею Квашею,

14+ - Стрибки у воду

Як у стати відомим спортсменом? Записуйте: беремо дрібку таланту, додаємо, не шкодуючи, наполегливості та працюємо над цією рецептурою роками. Здавалося б, усе просто, але вершин дістаються тільки найзавзятіші. Саме про них − у нашому випуску "14+" - "Стрибки у воду".

В гостях призер Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року – Ілля Кваша. 

14+ - Цікаві екскурсії

Чи спадало вам на думку, що «звичайні» будівлі та «непримітні» місцини можуть приховувати багато цікавих легенд та історій? Але, як потрапити у минуле без машини часу? Дізнатися про це, вам допоможе програма "14+" вже цієї суботи. Адже ми запросили до студії двох веселих та запальних гідів: Максима Дербеньова та Максима Олійника, які разом заснували «Guide Studio 2M».

14+. Професія гіда

Чи спадало вам на думку, що «звичайні» будівлі та «непримітні» місцини можуть приховувати багато цікавих легенд та історій? Але, як потрапити у минуле без машини часу? Дізнатися про це, вам допоможе програма "14+" вже цієї суботи. Адже ми запросили до студії двох веселих та запальних гідів: Максима Дербеньова та Максима Олійника, які разом заснували «Guide Studio 2M».

14+ - Добродії

Благодійність – не тільки для багатих. А волонтерство – не лише для домогосподарок, які мають безліч вільного часу. Подивімося на ефективну допомогу ближньому як на можливість поділитися з ним своєю суперсилою: навчити, підтримати, стати точкою опори на певний час. У гостях телепрограми «14+» - Марія Артеменко, головна добродійка «Клубу добродіїв», а також засновниця і керівниця Центру розвитку благодійності і кураторка «Щедрого вівторка» в Україні.