Літопис. Відлуння епох

«Літопис. Відлуння епох» — це студійний проект телеканалу «Глас». Предмет обговорення з ведучим та його гостями – історичні події дня, головна мета – дослідження впливу минулого на наше сьогодення.

До участі в новому проекті запрошуються цікаві та багатогранні люди: митці та посадовці, лікарі та священики, спортсмени і банкіри... Будь-яка тема, що береться до обговорення, розкривається через призму сьогодення.

Літопис. Відлуння епох - Театр на колесах

Дорослій людині дуже пощастить, якщо вона збереже здатність залишатися дитиною, - стверджує народна мудрість. І декому це справді вдається. 

18 липня 1856 року народився актор і режисер Микола Садовський. У новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Театр на колесах" ми покажемо вам незвичайний театр.

Гості студії:

- Тітаров Юрій, засновник та художній керівник театру ляльок «Равлик», драматург, актор та режисер.

Літопис. Відлуння епох - Художні конкурси

«Для художника важливі лише дві риси – мораль та відчуття перспективи», - казав Дені Дідро. Можливо, живопис не всім принесе визнання. Але це дивовижна можливість краще зрозуміти себе. А ще - приємні спогади на все життя. 

У новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Художні конкурси" ми говоримо про художні конкурси для молодих митців.

Гості студії:

- Тетяна Колесніченко, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM, організатор художніх виставок та фестивалів.

Літопис. Відлуння епох - Мовна грамотність

Мова – це своєрідна візитівка людини, одяг її думок. І одна з небагатьох речей, яку можна опановувати все життя. Адже мова не стоїть на місці, постійно змінюється і розвивається. Як казав французький письменник Антуан де Рівароль, «мова є машина, і не слід допускати, щоб пружини її рипіли».

Літопис. Відлуння епох - Регіональне телебачення

"Не буде ані газет, ані книг, ані кіно, ані театрів. Буде одне суцільне телебачення,” - казав герой знаменитої мелодрами, яку зняли у 79 році, коли існувало лише кілька державних каналів. І хоча його прогноз виявився далеким від реалій, нині телевізійних мовників стільки, що їх має мало не кожен райцентр.

     6 червня ми відзначаємо день журналіста. Тож, у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Регіональне телебачення" ми говоримо про регіональне телебачення.

Гості студії:

Літопис. Відлуння епох - Фольклор

“Скажи мені, що ти слухаєш, і я скажу, хто ти,” - так відоме прислів’я перефразували шанувальники музики. Цікаво, чи стосується це тих, хто найбільше любить народні пісні?

Цьогоріч виповнюється 150 років від дня народження українського етнографа, фольклориста Володимира Гнатюка. Тож, у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Фольклор" ми говоримо про народні пісні.

Гості студії:

Літопис. Відлуння епох - Соцмережі

“Мешканці будинків, що живуть на далекій відстані, розмовляють один з одним, повідомляють про здоров'я та хвороби, запрошують на обід, зазначаючи меню.”. Це уривок із роману Одоєвський, написаному майже двісті років тому. Письменник описує прообраз соціальних мереж й інтернету. От тільки, на його думку, увійти в наше життя вони мали десь у 4338-ому році.  
Тож, у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" -  ми говоримоми про соцмережі. 
Гості студії: 

Літопис. Відлуння епох - Енциклопедії

Енциклопедією в Стародавній Греції називали обсяг знань, який мав засвоїти кожен освічений громадянин. Чи то ми стали менш освіченими, чи інформації стало набагато більше, але у наш час доводиться звертатися до паперових чи електронних підказок. Які також називаються енциклопедіями. Тож, у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Енциклопедії" ми говоримо, навіщо потрібні енциклопедії.

Гості студії:

Літопис. Відлуння епох - Вибір професії

Ми живемо у світі, де професії швидко "народжуються" та "помирають", дипломи не гарантують працевлаштування, а питання вибору спеціальності є одним з найактуальніших. Як не припуститись помилки, щоб у майбутньому не довелося  "мучитися в університеті", "ходити на ненависну роботу" та проживати життя "замість когось"? Про це ми поговоримо у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Вибір професії". 

Гості студії:

- Олена Маркова, практикуючий психолог.

Літопис. Відлуння епох - Йоганн Себастьян Бах

«Грати на будь-якому інструменті дуже легко. Необхідно лише натиснути в потрібний час потрібну клавішу», - так казав Йоганн Себастьян Бах, уславлений композитор і віртуоз.

31 березня 1685 року народився Йоганн Себастьян Бах, який за версією «Нью-Йорк таймс» - найкращий композитор всіх часів та народів. Тож у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Йоганн Себастьян Бах" ми поговоримо саме про цього музичного генія.

Гості студії:

Літопис. Відлуння епох - Метеозалежність

«Не буває поганої погоди, може бути невдало підібраний одяг», - кажуть англійці. Утім останнім часом погода настільки мінлива та непередбачувана, що може погіршити не лише настрій чи день, а й здоров’я.

      23 березня відзначається Всесвітній день метеорології, тому у новому випуску проекту "Літопис. Відлуння епох" - "Метеозалежність" ми поговоримо про вплив погодних явищ на здоров’я.

Гості студії: