Місце під сонцем

У програмі «Місце під сонцем» вас очікує зустріч з людьми, які вистояли в боротьбі із собою та обставинами, відбулися як особистості й професіонали. Священики та лікарі, мандрівники та артисти, спортсмени й вчені ... Всі вони - герої життя. Кожен щиро розповідає про свої перемоги й поразки, ділиться досвідом подолання кризи, розкриває таємниці своєї професії...

 Ми щиро сподіваємося, що історії наших героїв підкажуть вам несподіване рішення проблеми, відкриють нові сфери діяльності, підтримають у важку хвилину та нагадають, що ви не самотні у своїй боротьбі за право бути особистістю.

Місце під сонцем. Ігор Ятлук. Вітрила дитинства

Щотридні приблизно 250 дітей потрапляють в інтернати. 600 тисяч дітей по всій Україні мешкають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах. Ці діти потерпають не тільки від жахливого побуту, вони страждають через відсутність елементарного спілкування. В них немає наставників, у них немає дорослих, з якими можна просто щиро побалакати. І можна, звісно, просто зітхати про бідних діточо́к, а можна чинити так, як гість програми "Місце під сонцем" – тренер, майстер спорту Ігор Ятлук.

Місце під сонцем. Юлія Матвєєва. Мозаїки Равенни

У 1952 році харків’янин Юрій Кнорозов розшифрував письмена майя. При цьому він ніколи не був у Південній Америці. На початку XXI століття харків’янка Юлія Матвеєва почала розшифровування символів візантійських тканин і мозаїк, які перебувають в Італійській Равенні. Саме ці мозаїки зберігають чи не єдине візуальне свідчення використання тканин у древній Церкві.

Про історичний, символічний і богословський зміст зображених текстильних предметів, дізнавайтеся у новому випуску програми  "Місце під сонцем. Юлія Матвєєва. Мозаїки Равенни".

Місце під сонцем - Олександр Ятель

Якщо пригадати всі кризи, які випали на долю нашого покоління, то виявиться, що ми живемо на шкурі зебри: розвал Радянського Союзу, 90-е, нульові, криза 2014 року і нарешті локдаун. Є таке відчуття, що ми постійно з чимось боремося, постійно не живемо, а виживаємо...

Цей світ ми змінити не можемо, але ми здатні змінити самих себе. Тож, про те, як розірвати порочне коло кризи, як почати нове радісне життя, ми поговоримо з бізнес-консультантом Олександром Ятелем, який вже 25 років поспіль допомагає компаніям виходити з криз.

 

Місце під сонцем - Наталія Веселовська. Дитинство під прикриттям

Кожній дитині потрібні пригоди, але так влаштоване життя, що ці пригоди просто на вулиці можуть виявитися дуже і дуже небезпечними. Зараз наші діти перебувають у дуже складному становищі. Вони живуть у світі, який змінився, і ми, дорослі, навіть не знаємо, що там відбувається. Як же їм допомогти? Як допомогти їм залишитися сміливими, сильними і водночас не піти слизькою доріжкою?

Відповіді на ці запитання допоможе нам знайти - юрист, скаутський лідер - Наталія Веселовська.

Місце під сонцем. - Юрій Серняк. Лікар на твоєму боці

Письменник Михайло Веллер говорив про те, що лише лікарі та поліція знають справжню сторону життя, де люди б'ються з дуже серйозними речами. Насправді для того аби лікарям не доводилося з останніх сил битися за людське життя, потрібно стати для них союзниками: потурбуватися про своє здоров'я вчасно. Про те, як же охороняти кордони свого здоров’я, як не дати хворобі захопити владу, і, найголовніше, як укласти правильний оборонний союз із лікарями?! Про це ми поговоримо у новому випуску проекту "Місце під сонцем" - "Юрій Серняк.

Місце під сонцем - Владислав Головін. Чоловікам - бути!

Сьогодні роль чоловіка в суспільстві дуже сильно змінилася, бо зараз главою сім'ї, годувальником і захисником нерідко може бути жінка. А чоловік отримати всі свої такі чоловічі радощі може часто в відеоіграх... Про те, яка ж дійсно роль чоловіка в сучасному суспільстві, ми поговоримо у новому випуску проекту "Місце під сонцем" - "Владислав Головін. Чоловікам - бути!".

Наш гість – Владислав Головін, заступник головного редактора журналу "Форбс", засновник "Батьківського клубу".

Місце під сонцем - Євген Цирень і Поліна Захарова. Карта, компас, біг, життя

Чи може біг змінити життя людини? Що таке рогейн і як подолати марафонську стіну? Як пробігти 24 години і вижити в екстремальних умовах?

Про це і не тільки розповість подружжя, яке дуже багато пробігло в своєму житті і зробило біг філософією свого буття. Це - Євген Цирень і Поліна Захарова, чемпіони світу з рогейн.

Місце під сонцем. Джерела для спраглих пісень

Як перетворити класичну музику на геніальну сучасну мелодія? Що головне для пісні: текст чи мелодія? Звідки беруться творчі ідеї та як втілити їх у життя? Про все це і не тільки нам розповість талановите подружжя: співачка, хормейстер, аранжувальник Ольга Токар і засновник театру "Джерела" Андрій Попруга у програмі "Місце під сонцем. Джерела для спраглих пісень".

Місце під сонцем. Олександр Круковський. Капела третього тисячоліття

Сьогодні чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького - єдиний в Україні професійний академічний чоловічий хор, що належить до найкращих творчих колективів країни, співаків якого називають «Золотими голосами України». Під керівництвом генерального директора Олександра Круковського, вона кардинально змінила свій репертуар: виконує перлини, як української народної хорової музики, так і сучасні обробки творів з репертуару рок- та поп-груп, таких як «Queen», «The Beatles», «Scorpions» та інших популярних виконавців.