Місце під сонцем

У програмі «Місце під сонцем» вас очікує зустріч з людьми, які вистояли в боротьбі із собою та обставинами, відбулися як особистості й професіонали. Священики та лікарі, мандрівники та артисти, спортсмени й вчені ... Всі вони - герої життя. Кожен щиро розповідає про свої перемоги й поразки, ділиться досвідом подолання кризи, розкриває таємниці своєї професії...

 Ми щиро сподіваємося, що історії наших героїв підкажуть вам несподіване рішення проблеми, відкриють нові сфери діяльності, підтримають у важку хвилину та нагадають, що ви не самотні у своїй боротьбі за право бути особистістю.

Місце під сонцем - Євген Цирень і Поліна Захарова. Карта, компас, біг, життя

Чи може біг змінити життя людини? Що таке рогейн і як подолати марафонську стіну? Як пробігти 24 години і вижити в екстремальних умовах?

Про це і не тільки розповість подружжя, яке дуже багато пробігло в своєму житті і зробило біг філософією свого буття. Це - Євген Цирень і Поліна Захарова, чемпіони світу з рогейн.

Місце під сонцем. Джерела для спраглих пісень

Як перетворити класичну музику на геніальну сучасну мелодія? Що головне для пісні: текст чи мелодія? Звідки беруться творчі ідеї та як втілити їх у життя? Про все це і не тільки нам розповість талановите подружжя: співачка, хормейстер, аранжувальник Ольга Токар і засновник театру "Джерела" Андрій Попруга у програмі "Місце під сонцем. Джерела для спраглих пісень".

Місце під сонцем. Олександр Круковський. Капела третього тисячоліття

Сьогодні чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького - єдиний в Україні професійний академічний чоловічий хор, що належить до найкращих творчих колективів країни, співаків якого називають «Золотими голосами України». Під керівництвом генерального директора Олександра Круковського, вона кардинально змінила свій репертуар: виконує перлини, як української народної хорової музики, так і сучасні обробки творів з репертуару рок- та поп-груп, таких як «Queen», «The Beatles», «Scorpions» та інших популярних виконавців.

Місце під сонцем. Олександр Пліска про фільм «Де ти, Адаме?»

Восени 2020 року відбулася дивовижна подія: у столичних кінотеатрах, у кінотеатрах крупних міст з успіхом іде документальний православний фільм про Афон «Де, ти Адаме?».

Відтак, про те, чому фільм «Де ти, Адаме?» настільки сподобався людям, ми поговоримо з продюсером цієї картини – протодияконом Олексадром Плі́скою у новому випуску програми "Місце під сонцем. Олександр Пліска про фільм «Де ти, Адаме?»". 

Місце під сонцем. Стиліст Олександр Антоненко. Краса - страшна сила

Для кожного не секрет, що наш внутрішній стан може впливати на нашу зовнішність. А от чи працює ця формула у зворотному напрямку? Чи можна, змінюючи зовнішність, змінити свій характер, своє життя? Чи насправді милолиці люди заробляють більше за своїх менш симпатичних колег?

Про це і багато про що інше поговоримо з відомим київським стилістом, директором «Студії завивок» Олександром Антоненком у новому випуску програми "Місце під сонцем. Стиліст Олександр Антоненко. Краса - страшна сила".

Місце під сонцем. Світлана Кульчицька. Кіно, що лікує

Що ви знаєте про сеанси кінофототерапії? Це унікальний напрямок, в якому людина може зняти фільм про себе самого, щоб інакше побачити своє життя. Ми пропонуємо вам дізнатися більше про сеанси кінофототерапії у новій програмі проекту «Місце під сонцем» від творця цього напрямку Світлани Кульчицької, режисера, мультиплікатора і дуже цікавої людини.

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. АРСЕН МІРЗОЯН

Голоси бувають різні: «за» і «проти», сильні і слабкі, академічні та народні, поставлені і не дуже, командирські і солдатські. А є голоси сталеві, і хоча наш гість вже кілька років не працює на заводі «Запоріжсталь», в його голосі досі звучить цей благородний метал. Арсен Мірзоян - співак, композитор і поет в студії програми «Місце під сонцем».

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. АКТОР ОЛЕКСАНДР КОБЗАР. АДВОКАТ СВОЄЇ РОЛІ

У чому успіх акторської професії? Які особливості гри актора в образі людини з обмеженими можливостями? Що означає поняття «адвокат своєї ролі»?   

Тож, про маловідомі боки акторської професії ми поговоримо в новій програмі проекту «Місце під сонцем» із заслуженим артистом України – Олександром Кобзарем.

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. СКУЛЬПТОР ОЛЕГ ПІНЧУК. МИСТЕЦТВО РАДОСТІ

«Мистецтво - це не хобі, це шлях, який треба обрати усвідомлено. Раз і назавжди», - вважає Народний художник України, скульптор Олег Пінчук. Створити витвір мистецтва - може кожен, але зробити його брендом зі світовим ім'ям - дано небагатьом.

Відтак, як отримати радість в мистецтві і радість в житті, ми будемо говорити в пасхальному випуску проекту «Місце під сонцем» і з нами в гостях народний художник України, скульптор Олег Пінчук.