Місце під сонцем

У програмі «Місце під сонцем» вас очікує зустріч з людьми, які вистояли в боротьбі із собою та обставинами, відбулися як особистості й професіонали. Священики та лікарі, мандрівники та артисти, спортсмени й вчені ... Всі вони - герої життя. Кожен щиро розповідає про свої перемоги й поразки, ділиться досвідом подолання кризи, розкриває таємниці своєї професії...

 Ми щиро сподіваємося, що історії наших героїв підкажуть вам несподіване рішення проблеми, відкриють нові сфери діяльності, підтримають у важку хвилину та нагадають, що ви не самотні у своїй боротьбі за право бути особистістю.

МІСТО ПІД СОНЦЕМ. ДИРИГЕНТ ВОЛОДИМИР ШЕЙКО. МІСІЯ: КУЛЬТУРА

Чи може музика стати доказом існування Бога? Де можна почути молодих «Моцартів»? Чи може класична музика бути сьогодні популярною і чи формує вона свідомість людини? 

Про це дізнавайтесь у новій програмі проекту «Місто під сонцем» - «Диригент Володимир Шейко. Місія: культура».

Місце під сонцем. Документаліст Корній Грицюк. Ліки від ненависті

Місце під сонцем. Документаліст Корній Грицюк. Ліки від ненависті

Одному письменнику якось потрапила на очі страшна фотографія – ув’язнені концтабору, яких вели на страту. І в душі цього письменника відбулася дивна зміна: він вирішив жити й писати так, ніби цих ув’язнених можна врятувати. Як же створити таке кіно, яке зможе не тільки змінити особисте життя, але врятувати життя оточуючих?
Саме про таке сучасне українське документальне кіно ми поговоримо в новій програмі «Місце під сонцем».      
В нас у студії український молодий документаліст Корній Грицюк.