Місце під сонцем

У програмі «Місце під сонцем» вас очікує зустріч з людьми, які вистояли в боротьбі із собою та обставинами, відбулися як особистості й професіонали. Священики та лікарі, мандрівники та артисти, спортсмени й вчені ... Всі вони - герої життя. Кожен щиро розповідає про свої перемоги й поразки, ділиться досвідом подолання кризи, розкриває таємниці своєї професії...

 Ми щиро сподіваємося, що історії наших героїв підкажуть вам несподіване рішення проблеми, відкриють нові сфери діяльності, підтримають у важку хвилину та нагадають, що ви не самотні у своїй боротьбі за право бути особистістю.

Місце під сонцем. Олександр Пліска про фільм «Де ти, Адаме?»

Восени 2020 року відбулася дивовижна подія: у столичних кінотеатрах, у кінотеатрах крупних міст з успіхом іде документальний православний фільм про Афон «Де, ти Адаме?».

Відтак, про те, чому фільм «Де ти, Адаме?» настільки сподобався людям, ми поговоримо з продюсером цієї картини – протодияконом Олексадром Плі́скою у новому випуску програми "Місце під сонцем. Олександр Пліска про фільм «Де ти, Адаме?»". 

Місце під сонцем. Стиліст Олександр Антоненко. Краса - страшна сила

Для кожного не секрет, що наш внутрішній стан може впливати на нашу зовнішність. А от чи працює ця формула у зворотному напрямку? Чи можна, змінюючи зовнішність, змінити свій характер, своє життя? Чи насправді милолиці люди заробляють більше за своїх менш симпатичних колег?

Про це і багато про що інше поговоримо з відомим київським стилістом, директором «Студії завивок» Олександром Антоненком у новому випуску програми "Місце під сонцем. Стиліст Олександр Антоненко. Краса - страшна сила".

Місце під сонцем. Світлана Кульчицька. Кіно, що лікує

Що ви знаєте про сеанси кінофототерапії? Це унікальний напрямок, в якому людина може зняти фільм про себе самого, щоб інакше побачити своє життя. Ми пропонуємо вам дізнатися більше про сеанси кінофототерапії у новій програмі проекту «Місце під сонцем» від творця цього напрямку Світлани Кульчицької, режисера, мультиплікатора і дуже цікавої людини.

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. АРСЕН МІРЗОЯН

Голоси бувають різні: «за» і «проти», сильні і слабкі, академічні та народні, поставлені і не дуже, командирські і солдатські. А є голоси сталеві, і хоча наш гість вже кілька років не працює на заводі «Запоріжсталь», в його голосі досі звучить цей благородний метал. Арсен Мірзоян - співак, композитор і поет в студії програми «Місце під сонцем».

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. АКТОР ОЛЕКСАНДР КОБЗАР. АДВОКАТ СВОЄЇ РОЛІ

У чому успіх акторської професії? Які особливості гри актора в образі людини з обмеженими можливостями? Що означає поняття «адвокат своєї ролі»?   

Тож, про маловідомі боки акторської професії ми поговоримо в новій програмі проекту «Місце під сонцем» із заслуженим артистом України – Олександром Кобзарем.

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. СКУЛЬПТОР ОЛЕГ ПІНЧУК. МИСТЕЦТВО РАДОСТІ

«Мистецтво - це не хобі, це шлях, який треба обрати усвідомлено. Раз і назавжди», - вважає Народний художник України, скульптор Олег Пінчук. Створити витвір мистецтва - може кожен, але зробити його брендом зі світовим ім'ям - дано небагатьом.

Відтак, як отримати радість в мистецтві і радість в житті, ми будемо говорити в пасхальному випуску проекту «Місце під сонцем» і з нами в гостях народний художник України, скульптор Олег Пінчук.

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. ВІРА БОНДАР. ФІЗИКА ЯК МУЗИКА

Вона поєднує два світи: науковий і мистецький. Український фізик-ядерник Віра Бондар працює над унікальним проектом з пошуку заряду нейтрона в Цюріхському інституті Пауля Шерера та надихає колег-учених грою на скрипці. Сьогодні вона не тільки науковець зі світовим ім'ям, але вірна дружина і турботлива мати.   

У чому же секрет кар’єрного і сімейного успіху Віри Бондар?

Про це дізнавайтеся у новій програмі проекту «Місце під сонцем» - «Віра Бондар. Фізика як музика».

МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. ГАЛИНА ГОРЯНА. АКТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ

Наша країна любить молодість. Молодим охоче надається житло, їх із легкістю беруть на роботу, вони можуть хворіти на ногах. Але парадокс у тім, що наша цивілізація любить молодість не просто так: вона живиться нею, забирає найкращі молоді сили, ясність думки.

Тож, як же зберегти своє здоров’я на довгі роки, бути активним все своє життя?

Про це знає наша гостя, яка у свої 86  тренує інших, грає в теніс – кандидат біологічних наук, тренер, блогер і тенісист Галина Олександрівна Горяна.

Місце під сонцем. архімандрит Іоасаф. Психологія серця

Чим відрізняється гординя від відчуття власного достоїнства. Як пов’язані смирення і самореалізація. Чому успіх іноді може погубити нас, а невдача – врятувати. 
У нас є унікальна можливість розглянути ці проблеми з обох боків, очима психолога і очима священика. 
Дивіться програму – «Місце під сонцем. архімандрит Іоасаф. Психологія серця».

Місце під сонцем. Алла Коваленко

Її дитинство пройшло в післявоєнному Києві. Та епоха назавжди залишила відбиток в її серці, навчивши підніматися після поразок і долати страх. Присвятивши все життя спорту, вона ніколи не пошкодувала про свій життєвий вибір. Про подолання чемпіонських дистанцій і почуття переможця в програмі «Місце під сонцем» розповість чемпіонка і рекордсменка СРСР з плавання Алла Коваленко.