Земля заповідна

У пошуку нових вражень не обов'язково їхати «за три моря» - дивне знаходиться поряд, і пізнавально-дослідницька програма «Земля заповідна» підказує цікаві місця і прокладає оригінальні маршрути, які дають можливість переконатися, що нам пощастило народитися на землі із багатющою історією і прекрасною природою.

І земля ця повна краси і таємниць. Вони довкруги. На неходжених стежках заповідних лісів. У напівстертих фресках древніх храмів, що відроджуються. У руїнах покинутих міст. У німій величі гір і безтурботних просторах полів.
Автори програми прагнуть, щоб і ви відчули серцем красу землі, доторкнулися до історії і культури, відкрили для себе природні феномени і багатства.
На вас чекає знайомство з таємничим Чатирдагом, спуск в одну з найбільших печер світу, сплав на байдарках і плотах річками, відвідини української Венеції – Вілкова... І це далеко не все: адже хіба може припинитися пізнання неосяжного?

Земля заповідна - Житомирщина

Житомирщина - справжнє привілля для скелелазів, адже тут можна взяти відмінний старт перед підкоренням непростих гірських вершин. А ще, тут справжній рай для зеленого туризму: можливість повечеряти в автентичних інтер'єрах «поліської хати», поїсти борщу і пирогів з справжньої печі і відпочити на лежанці до третіх півнів…

Разом з нашою знімальною групою ми пропонуємо подорож до краю давніх людей, диких лісів та справжніх гранітних скель у випуску проекту "Земля заповідна" - "Житомирщина". 

Окрилені лиманами

«Тузловські лимани» - це територія національного природного парку, яка характеризується різноманітними заплавними ландшафтами, специфічною флорою та фауною. Для деяких птахів лимани є такою собі перевалочною станцією на шляху до Азії та Африки, деякі – гніздяться та зимують прямо тут, на лиманах. Більшість – занесені до Червоної книги України та Європейського червоного списку.